Loading

HAKKIMIZDA

Kırmızı ette 17 yıllık tecrübemizi Dadaş Et Izgara Çağ Kebabı & Steakhouse ile taçlandırdık. Dadaş diyarı Erzurum’dan bütün dünyaya yayılan muhteşem lezzetin adı Cağ kebabıdır. Eğer siz hala bu lezzetten haberdar değilseniz yemek adına büyük bir eksikliğiniz var demektir. Cağ kebabını diğer kebap ve dönerlerden ayıran en büyük özelliği sadece lezzeti değil sunum şekli ile de gözümüze hitap etmesi. İşte sizler için biz de kendinizi Erzurum’da hissedecek ortamı ve lezzeti sunan Cağ kebabı mekanımızı hizmetinize açtık..

DADAŞ ET IZGARA ÇAĞ KEBABI & STEAKHOUSE

Cağ kebabı, keçi ve kuzu etinden yapılan bir çeşit kebaptır. Erzurum’un Tortum, Uzundere, Oltu, Olur ilçelerine ait olan cağ kebabı, önceden terbiye edilmiş etin yatık bir şişe geçirilip odun ateşi üzerinde pişirilmesiyle hazırlanır. Cağ adı verilen şişler kullanılarak servis yapıldığından bu adı almıştır. Servisi, yine yöreye özgü lavaş ekmeği ile beraber yapılır. Zengin menümüzü dana eti, kasap köfte, kasap sucuğun yanısıra Steakhouse ile taçlandırdık.

SAPANCA DADAŞ ET KASAP

Restaurantımızın etlerini, 17 yıllık kırmızı et tecrübemizi kazandığımız Dadaş Et Kasaptan günlük olarak tedarik etmekteyiz. Dadaş Et Kasapta hayvanlar günlük kesilerek etler taze tutulur.Kaliteli hizmet, hijyen ve temizlikten ödün vermeden, “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini öncelikli tutarak; insan sağlığına olan saygımızla üretimdeki Gıda Kalitesini sürekli kılmak, kendi değer ve hedeflerimizde özgün olma anlayışımızla donanım ve ürün çeşitliliğinde kendimizi yenilemek, imal ettiğimiz her ürüne lezzetinin hakkını vermek ve buna karşılık adından yenilikçiliği ve kalitesiyle söz ettirebilmektir.

LİVA SAPANCA BUTİK OTEL

Otelimiz Sapanca‘nın Kırkpınar beldesinde, Sapanca gölüne yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Geniş, kendine ait restaurant, ağaçların gölgelediği dinlenme alanı, nadide bitkilerle bezenmiş, yemyeşil çimli ferah bahçesi, orman manzaralı yeşilliklerin içerisinde nadide terası girince ayrılmak istemiyeceğiniz bir butik oteldir.

Enfes manzaralı terasımızda sabah zengin içerikli kahvaltı imkanı, akşamları semaverde çay eşliğinde ailecek ferah bir ortamda muhabbet edebilme şansı sunmaktadır. Çayınızın yanında nargilenizi söylemeyi unutmayınız..

LİVA SAPANCA'YI ZİYARET ET